Disclaimer

All the comics featured in this website are property of their publishers. The translations are fan made and meant to be a preview of material unavailable for western countries. Do not try to profit from this material.

If you own the copyrights to any content we publish or offer for download and you want them to be removed from our web site, please contact us with some proof of ownership of copyright and it will be removed immediately. [ Contact us ]

İçerik Kullanım Şartları

Tüm seriler ve bölümleri yapımcılarının tescilli ürünleridir. Fakat bu yapımcılar ile aramızda resmi bir bağlantı bulunmadığı gibi bize ulaşmaları durumunda istekleri doğrultusunda sakıncalı buldukları sayfalarımızın ve içeriklerimizin yeniden düzenlenmeleri veya kaldırılmaları konusunda gerekli işlemler yapılacaktır. Ülkemizde manga satış sektörünün gelişmemiş olması nedeniyle açtığımız bu site içindeki herhangi bir içeriğin Türkiye sınırları içerisinde satış hakkı bulunduran bir firma varsa eğer, bize ulaşmaları dahilinde yine gerekli işlemler yapılacaktır.

Sitede bulunan tüm görseller site yöneticileri/editörleri tarafından internet üzerinden Google Görseller kullanarak veya videoların belli karelerinin screenshotları alınarak siteye direk ya da düzenlenerek eklenmiştir. Fakat bazı görseller FanArt adı altında ücretsiz olarak dağıtıldığından dolayı siteye eklenmiştir ki, büyük emeklerin harcandığını bildiğimizden dolayı görseli hazırlayan kişi hazırladığı görsel üzerinde hukuksal olmasa da bizim görüşlerimizde tam bir hak sahibidir ve bize ulaşmaları dahilinde kesinlikle gerekli işlemler yapılacaktır.

Yapım aşamasında olan bölümler hakkındaki bilgiler, ilgili bölümlerin yayına girmesinden sonra eklenecektir. Site sahibinin ve editörlerin paylaşıma sunduğu tüm dosyalar virüs taramasından geçirildikten sonra sunucuya yüklenmiş olsa da indirdiğiniz tüm dosyaları virüs taramasından geçirmeniz bilgisayarınızın sağlığı açısından önemlidir. Sitemizden edindiğiniz herhangi bir dosyadan dolayı sisteminizde oluşabilecek muhtemel zararlardan site ya da site sahibi, yetkilileri sorumlu tutulamaz. Mutlaka bir anti-virüs yazılımı kullanınız.